24 Nisan 2019, Çarşamba

Sistemimizde Kayıtlı 1816 Firma Bulunmaktadır.

 
E-Mail:
Şifre:  
 
 
 
 
 KATEGORİLER  
 
 ŞEHİRLER  
Istanbul Hazir Gida
 
Reklamlar

Hazır Gıda Kategorisinde Yer Alan Firmalar
Aşağıda Hazır Gıda Kategorisinde yer alan firmaları bulabilirsiniz. Hazır Gıda sektöründeki firmaların başlıklarına tıklayarak firma bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kayıt Sayısı : 2 Sayfa Sayısı : 1 Şuanda 0 - 10 arası kayıtları görmektesiniz.
BRUNCH PLUS CATERİNG ORGANİZASYON
Organizasyon sektöründe, farklı renklerin ve tatların çekiciliğine inanarak yola çıkan BrunchPlus yenilikçi ve dinamik yapısı ile kurumların veya kişilerin fuar, düğün, şirket aktiviteleri gibi konular başta olmak üzere catering ve organizasyona yöne | Fabrika açılışları Özel kutlamalar Düğün , nişan sünnet kutlamaları Yıl dönümü ve kutlama çalışmaları Bayi toplantıları Fuar ve tanıtım organizasyonları Ürün tanıtımları Eğitim seminerleri Sosyal Etkinlikler Tekne Turları Konser ve Festivaller

PORSELEN TOPLU YEMEK ve CATERİNGHİZMETLERİ
2008 Yılında kurulan porselen, porselenin zarifliği ve yemek hizmetlerindeki aktif pozisyonundan esinlenerek sektörde sadece yerinde üretim anlayışıyla kurulan ilk yemek firmasıdır. Porselen sektöre yenilik katma düşüncesiyle çıktığı bu yolda organi | Hizmet yelpazesini iki ayrı kategoride değerlendiren porselen; yemek hizmetleri ve catering organizasyonları çercevesinde kurumların bu anlamdaki ihtiyaçlarını karşılayacak bir düzenleme ile çalışmaktadır.
Kayıt Sayısı : 2 Sayfa Sayısı : 1 Şuanda 0 - 10 arası kayıtları görmektesiniz.
Sayfalar : [1] |

 

Firma Rehberi

Firma Rehberi